2011 m. gruodžio 13 d., antradienis

Sveikinimas Viliui (-iams)

Visas „Poetinės žūklės įlankėlės“ kolektyvas garbingojo 26-ojo jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikina vieną visų laikų aktyviausių bei sunkiausiai sučiumpamų savo bendradarbių poetą, žveją ir mistiką Vilių Dinstmaną! Čia panašiai, kaip vieną kartą Sergejus Dovlatovas užrašų knygutėje brūkštelėjo: „Charmsas sakydavo: Telefonas mano paprastas – 32-08. Lengva atsiminti. Trisdešimt du dantys ir aštuoni pirštai.“

Mielas kolega, linkime tau pagaliau susirasti savo vietą gyvenime ir galiausiai išsivaduoti nuo kuprą slegiančios, bet kartais tokios viliojančios bei patogios abriavetūros l.e.p. (laikinai einantis pareigas). Tegul tavo Gyvenime tiesiausia kryptimi driekiasi tiltai per Nerį, per Žirmūnus, per Briuselį ir per kitas žuvingas provincijas. Ir tegul tavęs neišsekina egzistencinės eilės prie viską suprantančio gydytojo kabineto, lai kompensuojamųjų vaistų knygelė niekada nesibaigia ir atsiveria dar niekada neregėtomis bei negirdėtomis prasmėmis.

Pasirašo:

Aizbergas, Vytenio g-vės Psichikos sveikatos centro kolektyvas, vasariečiai, parkinėtojai, Žirmūnų iliuzionistų ir sklandytuvų surinkėjų bendruomenė, Žirmūnų seniūnas, Šamų ir vėgėlių teisių gynėjų asociacijos prezidentas ir nariai, potencialių Europos parlamento narių psichologinės pagalbos karštoji linija ir kiti geros valios žmonės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą